Marika

Facelift a operace horních víček
Již jednou jsem napsala hodnocení na skvělý tým kolínského sanatoria, ale také se chci podělit o výsledek plastické operace. Facelifting s vynikajícím výsledkem (nosoretni vrásky a harmonika na krku jsou pryč) Take oči jsou teď krásné.
Jsem moc rada, ze jsem se svěřila do rukou MUDr Svatopluka Svobody, kterého jsem si, mimo jiné, vybrala na základě kladného hodnocení jeho práce. vřele doporučuji.

Registrovaný uživatel

Nedá se pár slovy vyjádřit, jak moc mi tento zákrok změnil život a sebevědomí. Nad touto operací jsem uvažovala od svých osmnácti let, letos jsem se konečně odhodlala, i přes to, že se nepopsatelně bojím doktorů a mám přímo afektované záchvaty paniky když pomyslím na skalpel, nejvíce jsem se bála anestezie, ale teď musím povrdit, že mám chvilku po operaci, která doopravdy vůbec nebolela, ani po tom a kdybych o panu doktorovi veděla dříve, už bych se na něj obrátila dávno.
Je to velký odborník a profesionál, už od první chvilky kdy jsem vešla na konzultaci, jsem veděla, že jsem si vybrala konečně správně, pan doktor mě svou osobností, sympatiemi, lidskostí a podrobným výkladem bez váhání přesvědčil. Neustále jsem mu volala, obracela se na něj se spoustou dotazů, i přes svůj nabitý program se mi vždy ochotně věnoval a na všechno odpoveděl podrobně. Neměla jsem a nemám vůbec pocit, že by ke mě bylo přistupováno jako k jedné z mnoha.
Naopak, Mudr. Svatopluk Svoboda podle mě, do každého díla dáva srdce a zkušenosti nasbírané za desítky let a operuje, jako by operoval sám sebe nebo své nejbližší. Což je naprosto přesvědčivě vidět na mém výsledku, z něčeho poměrně dost složitě ošklivého, vykouzlil něco nepopsatelně překrásného. Operace předčila moje veškerá očekávání, ve snu by mě nenapadlo, že něco takového někdo dokáže. V sanatoriu je o Vás postaráno dokonale, jelikož si u tohoto zákroku velice zakládám na naprosté diskrétnosti, bylo mi vyhověno a mohla jsem být na pokoji v sanatoriu sama. Teď mohu konečně začít žít spokojený sexuální život bez ostychu, z výsledku se pořád nemohu přestat radovat. Ještě jednou velice děkuju, všem ostatním mohu vřele doporučit.
Neváhejte a obraťte se na pana doktora. Výsledek mi bude vždy jeho mistrovské dílo přípomínat, vždy mu budu za odvedený zákrok nesmírně vděčná.

Děkuju!

Alis

Nikdy jsem netušila, že zrovna já budu muset řešit plastiku prsou. Svá prsa jsem měla hezká i dostatečně velká. Bohužel, po kojení jsem o ně přišla a z plných trojek nezbylo nic. Proto přišlo na řadu přemýšlení, zda podstoupím zvětšení. Díky mému strachu z lékařů a hospitalizace to bylo opravdu těžké rozhodování. Po první konzultaci byl strach pryč. Pan doktor Svoboda je velmi sympatický člověk s opravdu lidským přístupem.
Cítila jsem, že jsem se svěřila do dobrých rukou. A tak jsem 29.2.2016 nastoupila do kolínského sanatoria na operaci. K mému obrovskému překvapení jsem nebyla ani trošku nervozní a to jen díky úžasnému přístupu pana doktora a celého týmu kolínského sanatoria.
Personál byl příjemný, ochotný a s úsměvem na tváři. S některými byla i legrace. Je to teprve 14 dní, ale vzpomínánám na některé situace s úsměvem. Mohu říci, že kdykoliv jsem se v minulosti setkala s korektním jednáním v nemocnicích a soukromých klinikách, cítila jsem, že není zcela upřímné. Zde však jsem poprvé měla pocit skutečné upřímnosti.
V kolínském sanatoriu jsem se cítila tak dobře, že kdyby bylo potřeba, tak bych zůstala bez problému hospitalizovaná i déle a to bych nevěřila, že zrovna někdy já řeknu. Operace proběhla a bolest zdaleka nebyla tak velká, jak jsem předpokládala. Když jsem poprvé viděla svá nová prsa byla jsem mile překvapena. Úžasná práce!!! Vypadají tak hezky a hlavně přirozeně, že to snad není ani možné. Při každém pohledu na ně obdivuju šikovnost pana doktora. Má zlaté ruce a jak já říkám je snad kouzelník.
Přála bych si umět slovy vyjádřit mojí spokojenost, radost a velké díky, které si zaslouží. Přede mnou je ještě dalších pár týdnů hojení, ale již nyní se ve svém t ěle cítím dobře a nemohu se dočkat léta :).

Doufám, že toto pomůže někomu v rozhodování, jelikož podstoupit operaci v kolínském senatoriu u pana doktora Svobody je za mne ta správná volba.

Petra J.

31.8.2015 jsem podstoupila augmentaci prsou v Kolínském sanatoriu. Po necelém půl, roce si pamatuji jen to dobré a ta bolest je ta tam. Pan doktor odhadl velikost přesně a přítel i já jsme velmi spokojeni.
Přístup v sanatoriu byl ukázkový a snažili se zpříjemnit pobyt, jak jen mohli :) Pane doktore velmi Vám děkuji a ženy nebojte se :)

Radmila Větrovcová

Před sedmi lety jsem v Kolínském sanatoriu podstoupila liposukci stehen a boků. I po těchto letech je výsledek stále úžasný a jako ženská se cítím báječně. Ráda vzpomínám na chvíle v sanatoriu, na ty úžasné lidičky co se tam o nás starali a těší mě, že je to takto stále. Až si zase něco vymyslím, půjdu jenom sem.

Markéta

Chci velmi poděkovat panu doktorovi Svobodovi, paní ředitelce Vaňkové a skvělému týmu kolínského sanatoria.
Dne 12.10.2015 jsem podstoupila augmentaci prsou a říct,že s výsledkem jsem velmi spokojená, je strohé konstatování ... JSEM TOTÁLNĚ NADŠENÁ!!!

Pavlína Liberec

Před necelým rokem jsem v kolínském sanatoriu podstoupila modelaci prsou. I po takové době mám v sobě pořád pocit, že jsem byla spíše v lázních, než na operaci. Neuvěřitelně vstřícný, obětavý, milý a hlavně profesionální přístup veškerého personálu. Rozhodnutí pro tuto kliniku přišlo ihned při prvním setkáním se sympatickým, milým profíkem panem doktorem Svobodou. Nemalé díky patří rozhodně paní ředitelce Štěpánce Vaňkové, bez které si tam svůj pobyt vůbec neumím představit. Byla v sanatoriu každý den, ač má operace vyšla na víkend. Všem, co přemýšlí o plastice mohu doporučit jediné- KOLÍN- Mudr. SVOBODA- ŠTĚPÁNKA. Prsa mám přesně velikostně ke své postavě a vypadají naprosto přirozeně. Kdo neví, nepoznal, že jsem po operaci. Mnohočetné díky, operace mi změnila život k lepšímu :-) :-) :-)

Blanka

Je tomu již nějaký ten pátek, co jsem v sanatoriu podstoupila úpravu velkých pysků. Po dvou porodech jsem měla čím dál častěji pocit, že můj genitál nevypadá, tak jak před dětmi. Nepříjemné pro mě bylo sportování, návštěva bazénu, společné sprchy, jízda na kole atd., o intimním životě ani nemluvím. Náhoda tomu chtěla, narazila jsem na článek v časopise a pak po nějaké době viděla i pořad v TV o panu doktorovi a jeho sympatická tvář mě přesvědčila, že minimálně pojedu na konzultaci. Vše už se pak odehrálo velmi rychle a k mojí velké spokojenosti! Velký dík patří samozřejmě taky paní doktorce Vaňkové a celému personálu za přístup a profesionalitu.. Všichni byli velice milí a ochotní. Kdybych do budoucna řešila nějaký problém, určitě bych neváhala na koho se obrátit.

Kačka

Chcela by som poďakovať pánovi doktorovi Svobodovi, pani riaditeľke Vaňkovej a samozrejme aj sestričká. Všetci boli uplne super, prostredie prijemné a starostlivosť nepretržitá. Cca pred 2 a pol mesiacom som podstúpila modeláciu genitálu s ktorou som dlho váhala ale som rada, že som ju podstúpila. Už prvý deň po operácii to bolo o 100% lepšie. Teraz už jazvičky skoro ani nevidno :-) určite odporúčam

Naďa

Dámy které váháte kam pro nová prsa...mohu jen doporučit pana doktora Svobodu a jeho skvělý tým v čele s paní ředitelkou Štěpánkou Vaňkovou. V listopadu 2014 jsem v kolínském sanatoriu podstoupila reoperaci poprsí a jsem naprosto spokojená, prsa působí přirozeně, troufám si říct, že na dálku to nepozná ani kolega plastik:)
Byla jsem si v sanatoriu odpočinout..tak skvěle se tam o vás starají, nic není problém, naprosto skvělý přístup úplně všech. Velký dík jim všem a spoustu dalších spokojených klientek

Klára Š.

Je to půl roku co jsem podstoupila operaci - modelace genitálu. Tímto bych chtěla poděkovat panu MUDr. Svobodovi. Již při vstupu do ordinace, jsem věděla, že jsem si vybrala dobře a nervozita byla pryč. Pan doktor má profesionální přístup a hlavně lidský a to jsem potřebovala. Do budoucna uvažuji o další jiné operaci a vím jistě, že se obrátím opět na pana doktora, protože jeho dílo se mu v tomto případě opravdu povedlo :-). Děkuji Vám!
Chtěla bych poděkovat i paní ředitelce Štěpánce Vaňkové. Je to úžasná ženská! Krásně vše vysvětlila, doporučila a ukázala veškeré techniky pooperační péče. Děkuji Vám!
Nesmím ale zapomenout na úžasné sestřičky I.kolínského sanatoria a vůbec ostatní zaměstnance. Jejich péče byla nejdokonalejší! Děkuji i Vám!

Lucie Návratová

Chtěla bych moc poděkovat za přístup paní ředitelky, pana doktora Svobody a sestřiček, které se o mě staraly!
Díky Vám všem jsem si ve Vašem sanatoriu připadala jako princezna!
Jelikož už jsem jednu operaci podstoupila v Praze,mám co porovnat! Jste nejlepší

Ivana

Chtěla bych tímto moc poděkovat panu doktoru Svobodovi, paní ředitelce Vaňkové i sestrám I. Kolínského sanatoria. 14.6. 2014 jsem podstoupila operaci horních víček. Zákroku jsem se, asi jako každý, trochu obávala. Ale už při první konzultaci ze mě veškerá nervozita opadla díky profesionálnímu a zároveň lidskému přístupu pana doktora Svobody. Samotná operace v lokální anestezii trvala 50 minut. Za celou dobu a ani poté, co jsem strávila noc na lůžku se zavázanýma očima, žádná bolest nepřišla. Druhý den ráno mi paní ředitelka Vaňková odstranila obvaz a operovaná víčka mi zalepila speciální náplastí. Poté jsem mohla v klidu odjet domů. Po týdnu (kdy bylo zapotřebí cca každé 2 hodiny víčka chladit) mi pan doktor Svoboda vyndal stehy, samozřejmě opět bezbolestně.
Takže pokud někdo váháte, zda takový zákrok podstoupit nebo se dokonce bojíte, mohu tyto obavy z vlastní zkušenosti vyvrátit a doporučit pana doktora Svobodu. Opravdu jsem nikde jinde nezažila tak úžasný přístup k pacientům i pooperační péči. Z výsledku jsem nadšená a ještě jednou panu doktoru Svobodovi a celému jeho týmu děkuji.

Katka

Také jsem Vám chtěla poděkovat za krásná přirozená prsa, před a pooperační péči a lidský přístup. Prsa jsou taková, jako bych je měla odjakživa.
Ta troška bolesti a nepohodlí stála za to!

Petra a Marcelka

Zdravím, chtěla bych poděkovat celému týmu na plastice, protože s takovým přístupem, kterého se mi dostalo při pobytu v sanatoriu se mi nikde jinde nedostalo.
Byl to úžasný zážitek na který nikdy nezapomenu. Kromě toho, že jsem odešla s nádhernýma trojkama.
I moje druhá mamka/tchýně/,která podstoupila zákrok o dva týdny dříve byla spokojená stejně jako já. Proto ti co přemýšlí o plastickém zákroku: neváhejte a objednejte se k Mudr. Svobodovi. Vážně to stojí za to.

Pavla

Krásný den,
je to 10 dní, co jsem podstoupila zvětšení poprsí. Nemohu se na ně nenadívat :-). Moc děkuji panu doktorovi Sváťovi Svobodovi, paní ředitelce Štěpánce Vaňkové a celičkému týmu. Jsem naprosto spokojená a milé dámy stojí to vážně za to. Nepocítila jsem skoro žádnou bolest a i to stažení po operaci se dá vydržet :-). Nemusíte se ničeho bát!!!!!
Ještě jednou velikánské poděkování za krásnou práci pane doktore a Štěpánko ... máte zlaté šikovné ručičky. I když jsem Vám dala zabrat ...... velká omluva :-). Máte všici zlaté ručičky ... klobouk dolů.
Nemluvě o lidičkách které jsem měla kolem sebe ( Janička, Pavlínka, mladý pán a usměvavá šikovná sestřička). Mrzí mě, že si nepamatuji všech jména :-(. Taková obětavost, slušné chování k pacientům, dobrá nálada a úsměv na tvářičkách. Super. Hned se mi tam vše zvládalo mnohem lépe. Vřele doporučuji, neměnila bych nikdy.
Mějte se krásně a hodně štěstí přeje a mooooocccc děkuje Pavla.

Iva

Chtěla bych moc poděkovat paní ředitelce Vaňkové, panu doktorovi Svobodovi a celému týmu, co se o mě staral v době mého pobytu.
Všichni jsou hrozně příjemní a pacientovi se opravdu věnují jak můžou.
Jsem 14 dní po modelaci genitálu a už po prvním týdnu jsem měla vše krásně zahojené, jen trošku oteklé - už teď vidím, že výsledek bude pěkný. Kolínské sanatorium mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji :)

Petra

https://www.facebook.com/1.kolinskesanatorium.cz?fref=ts

Blanka

Me obrovske diky patri reditelce Stepance Vankove,mudr.Svobodovi a absolutne celemu tymu v 1.Kolinskem sanatoriu.Pana doktora Svobodu mohu jen doporucit..Jsem po peti porodech z toho byl jeden cisarskym rezem,takze mi zbyla z briska akorat tak placacka na mouchy a k tomu jeste vyzvejkana..:-) Diky panu doktorovi ,ktery mi dodal odvahu jsem podstoupila 12.8.2013 operaci..A vysledek uz ted stoji za to..Moc Vam za vse dekuji a hlavne za peci ,kterou jste mi vsichni doprali..Jako bych byla jedina na svete,vse se tocilo okolo me..Obrovske diky celemu tymu a preji Vam mnoho dalsich, perfektnich uspechu..

Kačka

uživatel: Kačka
titulek: Zvětšení prsou(augmentace)
Příspěvek: Především bych chtěla velice poděkovat panu Mudr Svobodovi a ředitelce Štěpánce Vaňkové a celému jejich týmu v 1. kolínském sanatoriu za obrovskou a skvělou péči po dobu mého pobytu. Dne 17.6.2013 jsem podstoupila zvětšení prsou.V sanatoriu jsem byla dva dny, jelikož vše bylo v pořádku a bez komplikací, tak jsem po té byla propuštěna domu.Dostala jsem stahovací podprsenku,kterou jsem nosila 24h deně..kromě sprchování :) Již po týdnu od operace,jsem se cítila v pohodě a téměř bez bolestí, můj zdravotní stav se každým dnem rapidně zlepšoval. Po 14dnech mi pan doktor Svoboda vyndal stehy a zhruba za dva týdny po vyndání jsem začala provádět masáže prsou a jizev. Dnes,8t ýdnů po zákroku, již nemusím nosit stahovací podprsenku a jizvy už nejsou téměř vidět. Jsem teď ta nejštastnější žena po sluncem :) , cítím se skvěle a prsa nemají jedinou chybu,t ím bych chtěla všem ženám jenom doporučit, pokud přemýšlejí o zvětšení prsou ať se ničeho nebojí a jdou do toho.
Pan doktor Svoboda má ty nejšikovnější ručičky a jsem ráda,že jsem se svěřila právě jemu a Kolínskému sanatoriu.Ještě jednou všem mooooooc děkuji. Kačka

Jana

Dobrý den všem,
je to tři měsíce co jsem podstoupila plastiku břicha v tomto sanatoriu. Nejprve jsem se trašně bála, ale díky úžasnému přístupu všech lidiček v sanatoriu, jsem vše zvládla.
Jsem strašně ráda, že jsem tu operaci podstoupila právě zde. Všem doporučuji!!!! Nevyplatí se trápit, když zde najdete řešení. A doporučuji, aby se sem podívaly všechny sestřičky a okoukly co to je lidský přístup, protože to se opravdu jen tak nevidí!!! Díííky!!!!

Pinky Linky

Pan doktor Svoboda je profesionál s nejšikovnějšíma rukama a velký sympaťák k tomu. Svou práci dělá s láskou a je to vidět. Má výjimečný přístup k pacientům – vysvětlí, poučí, rozesměje a stará se. Je to prostě nejlepší doktor na světě!!
Podstoupila jsem po velkém vnitřním boji operaci ženského genitálu. Před zákrokem jsem si zjišťovala všechny možné informace a dozvěděla se, že největší odborník u nás na tuto operaci je pan doktor Svoboda. Ještě předtím jsem byla na konzultaci u třech jiných plastických chirurgů, ale úroveň konzultace a osobní přístup pana doktora mě přesvědčil. Jsem za toto „osudové“ setkání ráda a kdo váháte – dámy – neváhejte, není lepší volba :-) a to vážně! :-)
Výsledek operace je úžasný, neboli - nová pipinka je krásná a mnohem citlivější, což = úžasný sex a zdravé sebevědomí.
Pane doktore, dal jste mi ten nejkrásnější dárek k 31. narozeninám, nikdy nezapomenu :-)
Velký dík patří rovněž celému týmu v Kolínském sanatoriu. Příjemný personál, příjemné prostředí, zkrátka byla jsem maximálně spokojena (jednička s hvězdičkou :-)

Nikol

uživatel: Nikol
titulek: Obrovský dík
Příspěvek: Když jsem se rozhodla nechat si zvětšit sva prsa,dlouho jsem se nerozmýšlela kde tu to operaci ,která Vám změni život podstoupit.
Na 1.Kolínské sanatorium jsem slyšela jen obrovskou chválu.Po mnoha rozhovorech s kamarádkami,které tuto operaci již v minulosti podstoupily ,nejčastěji v Pražských klinách,jsem byla rozhodnutá,že na žádnou z těch klinik v Praze,které mají ve svých reklamach zname osobnosti jit nechci.sem moc ráda,že jsem se rozhodla pro soukromou kliniku MUDr Svatopluka Svoboda a pani Štěpánky Vaňkove Mimochodem užasna to žena, ač trošku ras ,co se týče pooperačni rekonvalescence ale ví proč! A největší zásluhu má určitě Pan doktor Svoboda.Muž s velkým „M“ !
Byla jsem nadšená z jeho přístupu.Vše mi perfe ktně vysvětlil,objasnil a seznámil a já věděla,že jsem se rozhodla správně a absolutně jsem se bez jakýchkoli obav právě jemu svěřila.
Po zákroku mně pravidelně několikrát navštívil a strašně podpořil.Udělal mi ty nejkrásnějši prsa, co jsem si mohla přát.Velký dik tomu to muži.Nesmím opomenout sestřičky, jejich péče a trpělivost byla skvěla.Takže jestli uvažujete o tak zásadním životním rozhodnutí jako je jakákoli plastická operace tak jedině zlaté ručičky pana doktora Svobody a to v 1.kolínském sanatoriu na klinice pani Štěpánky Vaňkové.Ještě jednou moc děkuji Nikol Macháčková

Markéta

Po dvou dětech jsem se rozhodla splnit si svůj sen, mít větší prsa. Asi půl roku jsem seděla u internetu a hledala to nejlepší. Nakonec jsem se rozhodla pro šest osobních konzultácí od Prahy po Brno. Po rozhovoru s panem doktorem Svobodou bylo rozhodnuto. Skvělý osobní přístup, příjemný, vtřícný, ochotný ( ze všech konzuktací, jsem nejvíce informací dostala právě od pana doktora Svobody) a starostlivý PAN dotor, který se pro tuto práci opravdu narodil.
Po domluvě velikosti a termínu jsem byla nadšená a nemohka se dočkat. V den nástupu mě přepadl velký strach z narkózy, zvracení, pooperačního stavu a bolesti. A byl opravdu zbytečný!! Tak milý personál jsem nikde nezažila, a i to dělá Kolínské Sanatorium opravdu výjmečné. Operace sice neproběhla v danou hodinu, ale pracují s lidským zdravím a u toho se času nedá poručit.
Probuzení z narkózy bylo úžasné, určitě jsem pobavila i personál :) . A kromě zimnice má noční můra - zvracení, vůbec nenastala. Sestřičky byly naprosto skvělé a neustále po ruce. Nakonec pro mě, jako klaustrofobika bylo nejhorší to stažení hrudníku, a i to jsem zvládla na jedničku. A odměna byla sklenka sektu, kterou pak dostal i můj manžel. To mě fakt dostalo! Splní Vám opravdu vše, co je v jejich silách.
Ač se se mnou pan doktor pěkně zapotil, jsem pyšná nositelka nádherných ňader. Spokojená a krásná manželka a maminka dvou dětí.. Pane doktore Svobodo, paní Vaňková a celý týme Prvního Kolínského Sanatoria - Děkuju.
Milé dámy, pokud se bojíte a váháte s operací,NEVÁHEJTE. Žijeme jenom jednou, ten pocit se ráno probudit a podívat se na sebe do zdrcadla je opravdu NÁDHERNÝ ......
Jsem moc ráda že vím kam se obrátit a koho doporučit.
S pozdravem Markéta Slavíková

Eliška

Poděkovat jedním slovem?
...to si nezaslouží asi,
do své práce totiž dává celou svoji duši.
Koho chválím, koho obdivuji?
Doktora! Jméno?
Svatopluk Svoboda.
V Kolíně na ulici V Břízách
on a celý jeho tým
rozpustí vaše obavy jak dým.
Ochota, péče příkladná a skvělá -
myslím, že takhle se to dělá.
Pacient na prvním je místě,
u Svobody je to odborné a jisté.
Ze srdce díky též Štěpáncé Vaňkové.

Hanča

1. kolínské sanatorium - obrovské DÍÍÍÍÍÍÍKY všem, co se na mé proměně podíleli. Především bych chtěla poděkovat panu Svobodovi a paní Štěpánce! Nechavala jsem si zvetsit prsa a jsem maximalne spokojena. Operace musela byt naprosto šetrna, protoze treti den po zakroku jsem necitila skoro zadnou bolest a prsa jsou náááádherna. Jinam bych uz nesla. Naprostá senzace.
DÍKY, DÍKY, DÍKY... Hanča

Věra Š.

Dne 3.12.2012 jsem byla na operaci horních a dolních víček u pana doktora MUDr Svatopluka Svobody. Velmi panu dotorovi děkuji za krásně odvedenou práci.
Oči vypadají úžasně a dokonce jsem se vyhnula při léčení modřin okolo očí. Jeho práce je naprosto skvělá.

Kateřina Wolfová

Několik let jsem se rozhodovala kdy a kam jít na plastickou operaci prsou. Plastická chirurgie udělala již velký pokrok. I anestezie je mnohem šetrnější než jsem si myslela. (Jestli věříte tomu, že tetování bolí jenom henou, tak jste na stejném omylu jako jsem byla já.. než jsem se nechala potetovat :). O augmentaci prsou se též říká že to bolí. Důležitá je jen ta míra bolesti a její doba. Proti bolesti dostanete léky, po operaci možná budete trochu zvracet, ale stojí to za to! Sestra přiběhne s upřímným úsměvem kdykoliv ji přivoláte a pomůže Vám. Teď jsem o sto procent spokojenější. Poprvé se těšim na léto. Poprvé jsem si oblékla podprsenku 85 C, pouze s kosticí, která mi pohodlně sedí, přesně tak jak jsem si představovala. Moje prsa jsou přesně jako pravá. Jizvy pod prsy netáhnou a nevaděj protože nejsou vidět. Je to pocit při kterém se Vám tak zvýší sebevědomí že to ucítíte. Ihned Vám to zvedne náladu. Zbavíte se stresu že Vás někdo uvidí v kabince a zbytečného studu. Na hrudi nosim šperk, který má hodnotu auta, ale narozdíl od něj nezestárne rychleji než já. Jsem ráda že jsem si vybrala pana doktora Svatopluka Svobodu a poznala jsem celý jeho šikovně sehraný tým. Protože záleží na tom jak a kdo Vám operaci udělá. A jaký typ implantátu proto zvolí. Pana doktora Svatopluka Svobodu mám ráda nejen jako doktora, ale i jako člověka pro jeho psychoterapeutický přístup. Protože péči o tělo a duši potřebujeme všichni. P.S. Za případné chyby se omlouvám. A ještě jednou mnohokrát důvěrně děkuji celému týmu za vřelou péči.

Markéta Antošová

Dobrý den,
touto cestou bych ráda poděkovala celému kolektivu za profesionální přístup,lidské jednání a psychickou podporu před i po operaci.
Až si vzpomenu na další úpravu svého tělíčka,tak nebudu váhat a určitě se s důvěrou obrátím na MUDr. Svobodu a jeho tým.

Barbora Gerny

Milé dámy!
Letos v létě jsem se rozhodla pro plastickou operaci horních víček.
Po velmi dobrých zkušenostech (V rocece 2008 jsem si v 1Kolínském Sanatoriu nechala operovat varixy a byla jsem velmi spokojena) jsem se zase s důvěrou obrátila na Dr.Svobodu.
Operace se ujal osobně a jsem nadšená! Jednak je operace opravdu
nebolestná a rekonvalescence velmi krátká a hlavně, výsledek opravdu stojí za to! Nejen, že jsem se zbavila převislých horních víček a tím se oči zase zvětší, ale zmizely částečně i vrásky na spodní straně očí.
1Kolínského Sanatoria jsem si ani pořádně neužila, protože 24hod.po operaci můžete kliniku opustit.
Jestě na operačním stole jsme si s panem doktorem Svobodou hezky povídali a při slovech \\\\\\\"Tak zase za chvíli..\\\\\\\" jsem si ani neuvědomovala, že vlastně dostávám narkózu. Tento přístup je velmi sympatický a myslím, že může pomoci hlavně lidem, kteří trpí velkým strachem z operace. Poté jsem se probudila jako v bavlnce na pokoj.
Snad jediné co na operaci bylo \\\\\\\"nepříjenmé\\\\\\\", je to, že musíte mít 12hodin oči zavázané, ale celý tento čas se o mě starali velmi příjemné o ochotné sestřičky. Byla mi nabídnuta sklenična sektu a ráno velmi bohatá snídaně. Byla jsem opravdu překvapena nadstandartním servisem v sanatoriu! (15 let žiji ve Švýcarsku a proto mohu dobře porovnávat) Nakonec se mnou Paní ředitelka Štěpánka Vaňková probrala dopodrobna rekonvalescenci a odcházela jsem s pocitem, že bych se zase někdy ráda \\\\\\\"vrátila\\\\\\\"…

Za slunečními brýlemi se dají zvládnout běžné záležitosti a po týdnu jsou jizvičky sice trochu zarudlé, ale nikdo na Vás už nic nepozná.
Jediné, co jsem slyšela bylo, že vypadám výborně!

Jsem velmi ráda, že jsem operaci podstoupila a musím poděkovat panu Dr. Svobodovi a celému jeho týmu za skvěle udělanou práci!

Děkuji!
Barbora

Jakub

Je tomu již pár slet, pokud s nenepletu tak něco přes 5 let. Tehdy jsem navštívil pana doktora v nemocnici Královské Vinohrady, kd yjsem zaním přišel s problémem krátké uzdičky na předkožce. Jeho přístup ke mě jakožto 16ti letému floutkovi byl dokonalý... Né že bych se zrovna dvakrát styděl stim jsem nikd yproblém neměl ale vždy jsem v ordinaci byl pouze já a on a sestřičky byly strategicky odklizeny a zaměstnány v jiné ordinaci:D
Zákrok byl pro pana doktora očividně banalita a mě to velice ulehčilo v mém sexuálním životě. Díky němu není žádná reklamace na mé sexuální výkony, a za to bych mu chtěl i když opožděně takto veřejně PODĚKOVAT. Jako mě již byl doporučen, tak jej mohu vřele doporučit dál!!! Je to osoba na správném místě;)

Hanča

1. kolínské sanatorium - obrovské DÍÍÍÍÍÍÍKY všem, co se na mé proměně podíleli. Především bych chtěla poděkovat panu MUDr Svobodovi a paní Štěpánce! Nechavala jsem si zvetsit prsa a jsem maximalne spokojena.
Operace musela byt naprosto šetrna, protoze treti den po zakroku jsem necitila skoro zadnou bolest a prsa jsou náááádherna. Jinam bych uz nesla. Naprostá senzace.
DÍKY, DÍKY, DÍKY... Hanča

Karolína

V Kolínském Sanatoriu jsem před třemi týdny podstoupila operaci a byla jsem nadmíru spokojená.(Nejen s výsledkem!)

Děkuji panu doktoru Svobodovi, paní ředitelce Vaňkové a dále celému týmu. Všichni byli nadmíru ochotní, milí a přátelští !!!
Jsem ráda, že jsem si pro zákrok vybrala právě toto zdravotnické zařízení a mohu ho všem jen a jen doporučit.
Ještě jednou všem děkuji a zdravím :)

Jarča

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu kolínského sanatoria.Jsem týden po operaci zvětšení prsou a cítím se skvěle,prsa mám udělané opravdu na jedničku s hvězdičkou.Všichni,kteří na klinice pracují zaslouží velkou pochvalu,takhle příjemné skoro domácí prostředí a ochotný,citlivý a přátelský přístup celého personálu je v dnešní době úplným zázrakem,jsem velice štastná,že jsem operaci podstoupila a velice ráda budu tuto kliniku doporučovat všem svým známým.
Děkuji Vám.

Lenka

Kolínské sanatorium má moji plnou důvěru! Služeb plastické chirurgie jsem využila již třikrát a vždy jsem byla s výsledkem zákroků maximálně spokojena. Cením si individuálního, empatického přístupu a umění navázat s klientem vztah.
Ještě jednou a srdečně děkuji celému týmu kliniky za dokonale odvedenou profesionální práci a laskavý přístup. Mohu jen chválit a doporučovat!!!

Ivana Kovářová

Milé ženy!

Ráda bych se s Vámi podělila o můj zážitek. Před 3 týdny jsem podstoupila zvětšení prsou. Je mi 39let, štíhlé postavy a zasloužilou matkou tří dětí. Celý můj dosavadní život jsem se trápila malými prsy a o implantátech uvažovala někdy už před 15lety. Po třetím porodu jsem si řekla dost a začala jednat.
Nejtěžší je první krok, a to najít šikovného lékaře. Jak víte, v současné době je plastických chirurgů mnoho. Již od první chvíle jsem ale věděla, že požádám pana doktora Svobodu. Slyšela jsem o něm samou chválu, rozhovory v rozhlase, v televizi..a navíc, milé dámy, je to fešný, sympatický muž(pšt!).

3 týdny po operaci

Následovala konzultace, při níž jsme se s panem doktorem dohodli na implantátech. Operace byla provedena v 1.kolínském sanatoriu, jehož ředitelkou je paní Štěpánka Vaňková. Přivítána jsem byla velmi srdečně a uložena do pěkného pokoje. Po rozhovoru s anesteziologem následovala tabletka na uklidnění (myslela jsem totiž, že strachy omdlím) a přibližně za 1,5hod jsem šla na sál. Krve by se ve mě v tu chvíli nedořezal..! Bylo strašně fajn, že jsem si mohla ponechat ponožky, ovládla mě parádní zimnice. Z jedné strany mě hladil ruku Mudr. Svoboda a z druhé strany mě sestra "zvala na paňáka"..než jsem mohla cokoliv říct, nevěděla jsem o světě. Matně si vzpomínám, když mě probrali a v sedě obvazovali, že jsem se rozesmála! Později mě paní Vaňková řekla, že je to účel, vždy klientky něčím rozesmějí, prý jsou na tom po psychické i fyzické stránce mnohem lépe. A je to pravda. Ačkoliv mě prsa (a záda!) bolela (ale jen do té doby, než mi dala sestra lék), měla jsem pocit, že jsem nejšťastnější ženou na světě! Dokonce jsem 6 hod. po operaci koukala jedním okem na televizi! Druhý den, při převazu a pohledu do zrcadla, jsem se rozplakala.. V tu chvíli jsem si říkala, proč už jsem tohle neudělala dávno. Jinak celý den jsem se s mou spolubydlící cítila úžasně a příjemným šokem bylo, když nám paní ředitelka přinesla sklenku šampaňského s obloženou mísou!! Třetí den mě byly vyndány dreny, přidělena zdravotní podprsenka a byla propuštěna domů.

3 týdny po operaci

Když tak o tom přemýšlím..ještě nikdy, ale nikdy jsem se nesetkala s tak vstřícným lékařem, se sympatickou, vtipnou ředitelkou, s neuvěřitelně ochotnými sestrami a s příjemným prostředím!
Před týdnem mě byly vyndány stehy (jizvičky mám tenké). Momentálně se cítím výborně, otoky už téměř zmizely (možná mě k rychlému hojení pomohl Wobenzym), sice musím spát na zádech (au!), nosit zdrav. podprsenku (2-3měsíce), ale jsem ŠŤASTNÁ! Prsa mám nádherná, už se nemohu dočkat, až si užiji koupi podprsenek, výstřihú a přiléhavých triček!

3 týdny po operaci

Milé dámy!

Uvažujete-li o tomto zákroku, neváhejte, neoddalujte to, našetřete korunky a nebojte se! Stojí to opravdu za to!! Všem výše jmenovaným - DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI!

Srdečně zdraví Lenka

Dobrý den, pane doktore Svobodo,

Pokud se muž chce zapsat do paměti mnoha žen, měl by si vybrat Vaše povolání. Pokud se muž chce vrýt do srdce těchto žen, musí být tak znamenitý jako jste Vy.

Na přiložených fotkách můžete posoudit výsledek Vaši skvělé práce.Nejenom že jste mi vrátil krásná prsa, které jsem měla ve dvaceti, pružná, malá a pevná, dokázal jste taky mě přinutit k tomu, abych si znovu vybudovala hezkou siluetu!

Jarmila Bečková

V kolínském sanatoriu jsem se setkala s naprostou profesionalitou - samozřejmě na prvním místě vyjímečné schopnosti operatéra, MUDr. Svobody - face lift a plastika horních víček dnes, po dvou měsících, vypadají přirozeně a bez povislého podbradku je život veselejší. Ředitelka sanatoria a všechny sestry jsou velmi profesionální a navíc milé a nadmíru ochotné. Nemohu pominout ani etický rozměr - při setkání s MUDr. Svobodou mně bylo podrobně vysvětleno co to znamená plastická operace obličeje, její výhody i možná rizika a ani na moment jsem necítila, že by se mi operaci snažil někdo \"prodat\". A závěrem: i post-operační péče byla svědomitá a pozorná.
Stálo to za to! Děkuji Jarmila

Petra

Do kolínského sanatoria jsem přešla na doporučení, s předchozí MUDr. jsem byla nespokojená - byla arogantní, nepříjemná, vyšetření bolelo.
Paní doktorka Janečková je velice milá, ochotná, empatická a vyšetření ani neregistruji.
Těhotenství u ní bylo super. Nedám na ni dopustit.

Monika

V kolínském sanatoriu jsem podstoupila operaci: modelace genitálu. Veškerá setkání proběhla vždy v opravdu příjemné atmosféře.
S výsledkem operace, provedené panem doktorem Svobodou, jsem velmi spokojená. Jsem ráda, že jsem si zvolila zkušeného lékaře a jeho profesionální tým.
Velmi jsem ocenila citlivý přístup paní ředitelky Vaňkové, i její neutuchající ochotu vysvětlovat a upozorňovat na případné eventuality v průběhu hojení.
V každém případě, až u mne nastane čas padání očních víček do polévky – vím kam jít.
Monika, J. Hradec

Renata Laubová

Chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu kolínského sanatoria za mimořádnou péči která mě byla poskytnuta při zákrocích které jsem zde podstoupila.
Atmosféra, která na klinice panuje, vyvolává dojem rodinné pohody.
Profesionalita celého personálu v čele s p.ředitelkou by měla být příkladem všem podobným zařízením.

Úvod Životopis Úspěchy Certifikáty Kontakt Copywriting VFB Media certifikát

ORDINACE PRAHA
Václavské náměstí 30. 110 00, Praha 1
mobil: (+420) 606 284 909
email: svatopluk-svoboda@seznam.cz
www.svatopluksvoboda.cz

KOLÍNSKÉ SANATORIUM
V Břízach 478, 285 00 Kolin ll
mobil: (+420) 606 345 556
telefon: (+420) 321 727 674
www.sanatorium-kolin.cz

-->